Přepnout menu
Můj košík
Přepnout menu
Hledat

Sanitace výčepních zařízení

 

Sanitace výčepních zařízení


Díky certifikátu od Výzkumného ústavu pivovarského a sladařského jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout profesionální chemické a mechanické sanitace pomocí přístroje Swing. Jistě mnoho z Vás už mají výčepní zařízení u sebe doma, je ale potřeba se o něj i pravidelně starat a mít ho v pořádku.

 

Doporučení provádění sanitací je jednou za týden, v praxi je to ale většinou 1x za dva týdny, v extrémních případech je to 1x za 3 týdny, kdy už dochází k silnému znečištění biofilmu mikroby a je potřeba sanitační okruh opakovat i několikrát dokola. V ceně sanitace je samozřejmě i celková demontáž a mechanické čištění kohoutu a narážeče.

 

Cena sanitací se odvíjí od již zmíněné síly zanesení, v běžných případech je to za jednokohoutové zařízení 350,- s DPH, za dvoukohoutové pak 500,- s DPH. Je možné si domluvit i pohotovostní sanitaci, tzn. přijedeme k Vám domů a sanitaci provedeme u Vás, k ceně se připočte dopravné 1 km = 12 Kč.

 

Doba sanitace u jednokohoutu je cca 30 minut, u dvoukohoutu je to cca 1 hodina. Pokud chcete přivést Váš výčep k nám na sanitaci, je nutné si zavolat a rezervovat den a čas, pro co nejrychlejší průběh sanitace.

 

Sanitace objednávejte výhradně na telefonním čísle 725 356 285. Děkujeme.